Redaktor naczelny


Marcin Zembrzuski

Student brytyjskiego filmoznawstwa (obecnie piszący pracę doktorską na temat spaghetti westernu na University of Southampton). Miłośnik filmowej włoszczyzny każdego rodzaju, filmu noir, horroru, westernu, surrealizmu, absurdu, komiksu, fotografii analogowej i kilku innych rzeczy.

Redakcja


Piotr Kuszyński

Miłośnik doom metalu i gotyckich horrorów, z naciskiem na produkcje wytwórni Hammer. Nosi kurtkę, która jest symbolem jego indywidualizmu i wiary w wolność jednostki. W przyszłości ma zamiar osiedlić się w Borach Tucholskich i zostać leśnym dziadem.

Michał Mazgaj

Urodzony 13 grudnia 1996 roku. Ukończył technikum ekonomiczne, zyskując dyplom technika. Absolwent filologii polskiej I stopnia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie student kulturoznawstwa II stopnia na tej uczelni. Pisarz-amator i poeta. Miłośnik kina, w szczególności horrorów.

Mateusz R. Orzech

Miłośnik kina azjatyckiego, kina akcji i kosmicznych wojaży na statku gwiezdnym Enterprise. Kiedyś studiował filologię polską, a potem został obywatelem NSK Państwa w Czasie. Publikował w Kulturze Liberalnej, Torii, Dwutygodniku Kulturalnym i innych.

Antoni Urbanowicz

Absolwent filmoznawstwa. Fanatyczny kinofil, nałogowy czytelnik i entuzjasta kultury lat 70. Jego gust filmowy rozciąga się od niekwestionowanych arcydzieł kina po wszelkiego rodzaju filmowe śmietniki. Preferuje to drugie, i to zupełnie nieironicznie.

Gościnnie wystąpili / występują


Andrzej Bakuła


Maciej Bobula


Paweł Bonarek


Justyna Braszka


Mariusz Czernic


Karolina Graczyk


Gabriel Krawczyk


Jakub Krysiak


Sara Nowicka


Kamil Rogiński


Jędrek Szczepański


Wongo


Przeszli na kinomisyjną emeryturę


Michela Ferraro


Jakub Andrzej Górecki


Radosław Kwiecień


Marta Płaza


Bartek Słoma


Krzysztof Ryszard Wojciechowski